Newlightstyle.com logo
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy

Bezpieczeństwo i poufność informacji są niezbędne, aby Państwa zakupy były chronione przed zagrożeniami internetowymi (wirusami, spamem, hackerami). Kupując w NewLightStyle, mają Państwo pewność, że dopełniamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były bezpieczne, a dzięki niezwykle starannej ochronie danych osobowych masz pewność, że nie pozyskają ich osoby postronne. Zakupy w naszym sklepie są bardziej bezpieczne niż w sklepie tradycyjnym i jednocześnie zdecydowanie wygodniejsze.

 

  1. NewLightStyle należy do Kanlux SA, firmy działającej od 1989 r. Jest to firma z ogromnym doświadczeniem i długą tradycją, obecnie działająca w kilkunastu krajach na świecie i zatrudniająca kilkuset pracowników. Posiadamy stabilne podstawy finansowe, w pełni opłacony kapitał zakładowy wysokości 35 500 000 zł, zgrany zespół pracowników, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie reagować na zmieniające się warunki na rynku.
  2. Posiadamy własne centrum logistyczno-magazynowe, które dostarcza towary do 40 krajów na świecie. Na magazynach posiadamy łącznie setki produktów, więc wszystkie zamówienia z oferty „Na magazynie” jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu 48 godzin, a zamówienie złożone do godziny 14:00 możemy dostarczyć już kolejnego dnia.
  3. Jesteśmy ambasadorem marek europejskich, które są dla Państwa wykonywane ręcznie w najlepszych manufakturach, europejskich projektantów oświetlenia. Zamawiając w sklepie NewLightStyle.com, mają Państwo gwarancje, że otrzymają Państwo oryginalne produkty sprowadzone do Polski i wykonane specjalnie dla Państwa.
  4. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia podczas transportu, dlatego nie musisz obawiać się, że stracisz pieniądze, które wpłaciłeś na nasze konto bankowe. W przypadku zaginięcia przesyłki niezwłocznie zrealizujemy zamówienie ponownie lub zwrócimy wartość przedpłaty.
  5. Otrzymując przesyłkę z naszego sklepu, mogą Państwo (zalecamy to!) w obecności kuriera, sprawdzić stan przesyłki (czy nie jest uszkodzona itp.) oraz sprawdzić zgodność zawartości ze złożonym zamówieniem.
  6. Stosujemy się do przepisów prawa polskiego, dotyczących zasad ochrony danych osobowych. Co więcej, jeśli wyrazisz takie życzenie, usuniemy twoje dane z naszego systemu po zakończeniu transakcji sprzedaży.
  7. Na naszych stronach przedstawiamy w przejrzystej formie pełne informacje o obowiązujących zasadach sprzedaży oraz pełne informacje o firmie Kanlux SA – właściciela sklepu NewLightStyl.com. Na karcie każdego produktu zobaczysz, w jakim czasie otrzymasz zmówione produkty.