Newlightstyle.com logo
Dostawy
Dostawa
  1. Dostawa

Wszystkie zamówienia dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.

 

Koszty dostawy uzależnione są o wielkości zamówienia i wynoszą:


  • 15,00 zł brutto dla zamówień o łącznej wartości poniżej 250,00 zł brutto
  • wysyłka gratis dla zamówień o łącznej wartości powyżej 250,00 zł brutto oraz dla produktów "na zamówienie"

Niemal we wszystkich przypadkach przesyłka dostarczana jest następnego dnia roboczego po nadaniu. Niestety zdarzają się wyjątki, kiedy przesyłka dostarczana jest dopiero drugiego dnia roboczego po nadaniu. Związane jest to najczęściej z trudnymi warunkami atmosferycznymi, korkami na drogach, wypadkami i awariami samochodów, jak również błędami ludzkimi. Dlatego po otrzymaniu mailem numeru listu przewozowego warto śledzić przesyłkę i ewentualnie umówić się z kurierem w dniu dostawy, kontaktując się bezpośrednio z firmą kurierską GLS.

Najczęściej paczka dociera do Państwa osobiście. W czasie odbioru wymagane jest potwierdzenie jej odbioru poprzez złożenie podpisu na skanerze ręcznym kuriera GLS. Inny członek rodziny lub gospodarstwa domowego może również odebrać przesyłkę w Państwa imieniu.

Jeśli kurier nie zastanie Państwa w miejscu dostawy, zobowiązany jest do pozostawienia awizo i drugiej próby dostarczenia przesyłki kolejnego dnia roboczego. Jeżeli doręczenie przesyłki nadal nie jest możliwe, GLS przekaże paczkę z powrotem do filii (centrum dystrybucji), gdzie będzie możliwy odbiór osobisty przez kolejne dziesięć dni roboczych. Później przesyłka zostanie odesłana do nadawcy.

Nasze produkty pakują specjaliści z doświadczeniem, używając najlepszych materiałów zabezpieczających. Warto jednak sprawdzić stan przesyłki wraz z kurierem. Jeśli stan przesyłki wzbudza u Państwa wątpliwości co do jej stanu, zalecamy sprawdzanie każdej przesyłki wraz z kurierem. W przypadku niezgodności lub uszkodzenia należy spisać wraz z kurierem protokół szkody (dostępny u kuriera). Jest to bezwzględnie wymagane do rozpatrywania roszczeń reklamacyjnych.

Wszystkie przesyłki ubezpieczone są do kwoty 5000,00 zł. Jeśli kwota ta jest dla Państwa niewystarczająca, prosimy o kontakt mailowy. Postaramy się zorganizować dodatkowe ubezpieczenie dla Państwa zamówienia.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie firmy kurierskiej GLS https://gls-group.eu/PL/pl/doreczenie


  1. Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia to czas, w którym zobowiązujemy się dostarczyć do Państwa zamówiony towar, od momentu złożenia przez Państwa zamówienia do momentu dostarczenia przesyłki pod wskazany adres. Jest to czas łączący: wykonanie produktu (dot. tylko produktów na zamówienie), kompletowanie i pakowanie zamówienia oraz dostarczenie jej pod wskazany przez Państwa adres. Na każdej karcie produktu znajduje się informacja na temat czasu dostawy. W przypadku naszej oferty czas realizacji zamówienia może wynosić:

  • Do 48 godzin (zamówienia na produkty "Na magazynie")

Produkty Kanlux for Home oraz wybrane produkty Faro Barcelona znajdują się naszym centrum magazynowym w Polsce. Produkty te dostarczamy w ciągu maksymalnie 48 godzin. W przypadku zamówienia produktów do godziny 06:00 i dokonania przelewu poprzez Przelewy24.pl zamówienie będzie wysłane jeszcze tego samego dnia. Wówczas powinno do Państwa dotrzeć już kolejnego dnia roboczego.

  • Od 4 do 8 tygodni (zamówienia na produkty „Na zamówienie”)

Produkty firm Dresslight, Flam&Luce, Oltremondano oraz wybrane produkty Faro Barcelona wykonywane są dla Państwa na zamówienie. Z racji czasochłonnego, ręcznego wykonania i wydłużonego czasu transportu między Państwami UE czas realizacji zamówienia na te produkty wynosi od 4 do 8 tygodni, od momentu ustalenia i zaakceptowania szczegółów otrzymanych na maila oraz dokonania płatności. Jednak każdorazowo staramy się ten czas maksymalnie skrócić. O przebiegu czasu realizacji będziemy informować na bieżąco.