Newlightstyle.com logo
Kolekcje wg rodzaju materiału
KOLEKCJE WEDŁUG RODZAJU MATERIAŁU
"Pamięta się tylko światło. Zawsze światło. I zapach. Jasny, odurzający aromat blasku."
Artur Daniel Liskowacki
rmaterialu1
wood

Stylowe lampy z drewna, które uwodzą zarówno wyglądem jak i starannością wykonania, podkreślając walory estetyczne produktu. Większość lamp jest wykonywana ręcznie z litego drewna z dbałością o najmniejsze detale.

ZOBACZ
Glass

Ekskluzywne lampy wykonane z wielu rodzajów szkła, materiału, który nie zmienia się nawet po dłuższym okresie użytkowania. Rodzaj szkła decyduje o własnościach lampy, tworząc czarujące efekty świetlne na ścianach i stając się prawdziwym dziełem sztuki.

ZOBACZ
rmaterialu2
rmaterialu3
Material

Bogata kolekcja lamp wykonanych z ekskluzywnych, czasem trudno dostępnych tkanin, które uwydatniają dużą kreatywność projektantów. Łączenie podstawowych geometrycznych kształtów także z pięknymi detalami z innych materiałów, nadaje szczególnie szlachetny wygląd całej lampie.

ZOBACZ
Metal

Kolekcja lamp z metalu idealnie wpisuje się zarówno w nowoczesne surowe wnętrza, jak również te w klasycznym stylu. Minimalizm, prostota i wysoka jakość wykonania a także połączenie z ekskluzywnymi materiałami sprawiają, że KOLEKCJA METAL jest niezwykle elegancka.

ZOBACZ
rmaterialu4
rmaterialu5
ceramic

Ceramika to idealny materiał do malowania a dzięki nowoczesnym technologiom może przybierać przeróżne kształty. Dzięki temu lampy ceramiczne to oferta najbardziej kolorowego upiększenia wnętrza światłem.

ZOBACZ
plastic

Kolekcja lamp z tworzyw sztucznych stanowi doskonałe uzupełnienie głównego oświetlenia. Wysokiej jakości oprawy z tworzyw sztucznych uzupełniają nasze aranżacje o dodatkowe punkty dekoracyjne w domu i ogrodzie.

ZOBACZ
plastic2
rmaterialu6
ethnic

Magia i dusza odległych ludów to bezpośrednia inspiracja dla tej kolekcji. Zaproszenie do podróży i poszukiwanie swojego domu zupełnie gdzie indziej…

ZOBACZ
PAPER

Papier pozwala na wykonanie niczym nieograniczonych opraw oświetleniowych. Może stanowić wypełnienie kloszy z innych materiałów, jak również samoistne klosze o wyjątkowo lekkim i nowoczesnym charakterze.

ZOBACZ