Newlightstyle.com logo
MARKI
Niepowtarzalne kreacje dla indywidualnych ludzi. Nasze projekty są wynikiem pracy młodego i dynamicznego zespołu, ludzi bardzo oddanych swojej pracy. Bardzo ważna jest dla nas maestria wykonania produktów. Wszystkie nasze lampy wytwarzamy z dbałością o każdy szczegół i wszystkie powstają w Hiszpanii. Ręczny sposób tworzenia pozwala nam kreować unikatowe produkty dla takich ludzi jak Ty. Projektujemy nasze lampy według najnowszych trendów, by ich stylistyka idealnie wpasowywała się w potrzeby klientów ze wszystkich zakątków świata, w których prowadzimy działalność.
HANDMADE

Bezkompromisowa jakość wykonania. Produkty zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością w Hiszpanii przez elitarne grono rzemieślników.

DESIGN

Współpraca z najlepszymi projektantami z Barcelony, stolicy światowego Designu. Każdy produkt dopracowany w najmniejszym szczególe.

SUPERB

Najlepsze materiały dostępne na rynku. Najwyższej jakości jedwab i ręcznie formowane szkło. Dresslight Barcelona to synonim jakości w branży oświetleniowej.

Produkty

Wszystkie nasze produkty są wykonywane ręcznie z wysokiej jakości materiałów, takich jak lite drewno, szkło Pyrex, włókno szklane czy jedwab. Każda lampa jest wytworzona według wypracowywanej przez lata, precyzyjnej procedury, która jest kwintesencją doświadczenia i pracy rzemieślników, którzy kochają to, co robią. Wszystkie nasze lampy wytwarzamy z dbałością o każdy szczegół i wszystkie powstają w Hiszpanii. Korzystamy tylko z najwyższej jakości tkanin, tych samych, których używają najbardziej prestiżowi projektanci mody. Pragniemy dać naszym Klientom to, co najlepsze. Aby to osiągnąć stosujemy sprawdzoną technikę o nazwie vuelta catalana. Technika ta zapewnia najlepsze rezultaty, sprawia, że materiał pozostaje mocno naprężony bez najmniejszych pęcherzyków powietrza.

ANTONIO MIRÓ3PATASESTUDI RIBAUDÍDL DESIGN TEAM
PEPE LLAUDET
Projektanci

Jesteśmy dumni ze współpracy z profesjonalnymi projektantami, wraz z którymi tworzymy oryginalne i unikatowe projekty. Nasza siedziba znajduje się w Barcelonie, stolicy najnowszych trendów i designu. Nasz zespół tworzą doskonali konstruktorzy i projektanci z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów oświetleniowych. Posiadamy również sieć partnerów specjalizujących się w rzemiośle tradycyjnym, takich jak np. dmuchanie szkła, obróbka metali i skór, a także haute couture. Dzięki temu potrafimy elastycznie dopasować nasze projekty do najbardziej wyjątkowych i skomplikowanych wymagań i zaoferować naszym Klientom w pełni spersonalizowane usługi.