Newlightstyle.com logo
MARKI
Faro Barcelona została założona w 1986 roku pod nazwą LOREFAR S.L., ale w rzeczywistości powstała 39 lat wcześniej, kiedy Carlos López, ojciec obecnego przewodniczącego, rozpoczął swoją działalność gospodarczą, produkcją i sprzedażą lamp biurkowych Flex. Dzisiaj Faro Barcelona to najwyższy standard jakości i najnowsze trendy w projektowaniu oświetlenia i dekoracji. Celem firmy jest oferowanie rozwiązań, dostosowanych do potrzeb dnia dzisiejszego i produktów kompleksowo łączących dekoracje, oświetlenie oraz wentylację. Faro to kreatywność i innowacyjność w celu ciągłego doskonalenia i rozwoju.
QUALITY

Doskonała jakość wykonania i najnowsze trendy w projektowaniu dekoracji i oświetlenia. Jakość, która jest dopracowywana od ponad 60 lat i obecnie doceniana w ponad 90 krajach.

TRADITION

Faro współtworzy branżę oświetleniową od 1945 r. Od początku pracują w niej pasjonaci. Od 2005 r. jest wiodącą firmą projektującą najnowocześniejsze rozwiązania oświetleniowe. Firma, która jest rozpoznawalna od Ameryki po Nową

LABORATORY

In-House Faro Laboratory dokładnie bada każdy produkt z oferty. Daje to pewność, że produkt Faro jest nie tylko zaprojektowany według najnowszych trendów, ale również bezpieczny, trwały i wykonany z najwyższą precyzją.

Produkty

Faro Barcelona to produkty, których budowa zaczyna się od zrozumienia potrzeb klienta. Indywidualne projekty najlepszych projektantów, liczne symulacje i obliczenia, przeprowadzone badania w wyjątkowym In-House Faro Laboratory i w końcu produkt, który jest wyjątkowy nie tylko ze względu na swój design, ale również bezkompromisową jakość. Dzięki tym zasadom rozwiązania Faro docierają do ponad 90 krajów na całym świecie.

Alegre Design
Alex & Manel LluscaConillasJORDI BUSQUETSJordi Blasi
Jordi Llopis
Marina MilaNahtrangFaro Team
XJER
Projektanci

Faro znajduje się w Barcelonie, stolicy trendów i designu, w mieście, którego serce bije w rytm kreatywności i innowacji. Projektanci tworzą nowe, czerpiąc ze starego i wpływając na swoje otoczenie. Ich pomysły są przede wszystkim dla ludzi. Powstają ze zrozumieniem ich potrzeb, ale z rygorystycznym stosowaniem nowych technologii, wykorzystaniem najlepszych materiałów i niezwykle kreatywnych kształtów. Zespół projektantów uznanych ze względu na swój entuzjazm, profesjonalizm i fascynacje. Znani ze swojej pasji, którą wprowadzają do wszystkiego, co robią. Pracują jak jedna wielka rodzina.