Newlightstyle.com logo
MARKI
Portugalska pracowania oświetleniowa z francuskim rodowodem, która zasłynęła kolekcjami oświetlania czołowych paryskich projektantów. Oświetlenie Flam & Luce to połączenie sztuki i funkcjonalności oświetlania o niezwykle indywidualnym charakterze. Unikalny styl marki nadaje niepowtarzalny klimat pomieszczeniom i pozwala osiągnąć ciekawą i efektowną aranżacje. Oferta Flam & Luce to propozycja dla wymagających, dla których liczy się każdy detal aranżacji wnętrza.
PIECE OF ART

Oświetlenie i dzieło sztuki połączone w jednej formie. Projekty czołowych paryskich projektantów. Unikalny styl i przywiązanie do detali. Niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu.

MADE IN EU

Portugalska firma z francuskim rodowodem, której produkty produkowane są w całości na terenie Unii Europejskiej co gwarantuje, najwyższą jakość wykonania.

MATERIALS

Naturalne surowce używane do produkcji lamp zainspirowały projektantów do podzielenia kolekcji według zastosowanych materiałów. Ceramika, szkło, metal i lite drewno.

Produkty

W szerokiej gamie produktów Flam & Luce znajdziemy nawiązania do kultur ze wszystkich krańców świata, a zastosowane formy i materiały pozwalają oddać magię wnętrz i ducha najbardziej odległych zakątków globu. W produktach podzielonych na kilka kolekcji, odnajdziemy naturalny charakter litego drewna, intensywne barwy żywiołów w delikatnych szklanych formach, finezyjne kształty, delikatne proporcje ceramiki oraz surowy charakter stali w formach, które możemy znaleźć w światowej architekturze.

FLORENCE BOUREL
THOMAS BASTIDE
OLIVIER TOULOUSE
CYRIL GORIN, 2X5 DesignMATHIASDidier Versavel
Projektanci

Grupa projektantów Flam & Luce to ludzie przede wszystkim związani ze środowiskiem paryskiego designu. W projektach można znaleźć tak różne inspiracje jak różne są losy i historia ich twórców. W projektach wyraźnie widoczne jest nawiązanie do kultury europejskiej, ale również kultury wschodu i Afryki. Znajdziemy również ekspertów od szkła, ceramiki, drewna i metalu, którzy łączą materiały i wzornictwo ofertując oryginalny charakter oświetlenia, łącząc sztukę z funkcjonalnością.