Newlightstyle.com logo
MARKI
Kanlux jest jedną z wiodących firm produkujących oświetlenie w Polsce. Powstała w 1989 roku mała rodzinna firma, na przestrzeni lat urosła do rangi międzynarodowego przedsiębiorstwa, które aktualnie zatrudnia kilkuset pracowników i dostarcza produkty do ponad 40 krajów świata. Jako firma działająca na globalnych rynkach zgodnie z dewizą „…więcej niż światło”. Miejsce, w którym pracują nie tylko doskonali inżynierowie, ale również pasjonaci.
VISION

Firma działająca zgodnie z dewizą „… więcej niż światło”. Mała rodzinna firma, która od 1989 r. rozwinęła się do rangi międzynarodowego przedsiębiorstwa oferującego produkty w 40 krajach świata.

EKO

Innowacyjność i poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań to dla pracowników Kanlux codzienność. Firma oferuje nowoczesne, najbardziej energooszczędne i ekologiczne rozwiązania w branży oświetleniowej.

LABORATORY

Każdy produkt badany jest przez Kanlux LAB. Jedyne w Polsce laboratorium badawcze i jedno z najnowocześniejszych w Europie, w którym sprawdzana jest jakość i bezpieczeństwo każdego elementu oświetlenia

Produkty

Kanlux oferuje swoim klientom szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych skupionych wokół wielu grup oświetleniowych począwszy od zaawansowanych opraw architektonicznych, przez wyjątkowe, dekoracyjne oprawy domowe, kończąc na najbardziej zaawansowanych technologicznie i najbardziej energooszczędnych źródłach światła LED. Wdrażając nowe produkty łączy nowatorstwo z funkcjonalnością, mając na uwadze ich efektywność, żywotność, najnowsze światowe trendy i nowoczesne technologie.

Grupa Kanlux
Projektanci

Grupa specjalistów firmy Kanlux zajmuje się przede wszystkim wyszukiwaniem najnowszych i najbardziej energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych na świecie, a następnie wprowadza te rozwiązania do produktów Kanlux for home. Własne laboratorium badawcze, w którym testowane są wszystkie rozwiązania, udział w wielkich inwestycjach oraz śledzenie światowych trendów pozwala na dokładne zrozumienie potrzeb klienta i dostarczenie w jego ręce najlepszego na rynku produktu. Kanlux zatrudnia najlepszych specjalistów oświetleniowych w Polsce, dzięki czemu zawsze jest przygotowany na zbliżające się wyzwania.