Newlightstyle.com logo
News
news
Nowe kolekcje lamp marki Le Klint
Miło nam poinformować, że do oferty ekskluzywnych lamp duńskiej marki Le Klint dołączyły nowe serie takie jak CARRONADE, CACHE, ARC, LAMELLA, ANTONI, 145 oraz FACET, które charakteryzują się nowoczesnym designem, elegancją oraz ponadczasowym i subtelnym wyglądem. Lampy Le Klint cieszą się dużym zainteresowaniem w całej Europie a my jesteśmy jednym z pierwszych oficjalnych dystrybutorów na Polskę. Serdecznie zapraszamy do sklepu NewLightStyle.com gdzie tworzymy sztukę za pomocą światła.
Pozostałe Newsy
2016-11-29
NewLightStyle.com już otwarty!
NewLightStyle.com oficjalny, polski sklep marek Dresslight, Flam&Luce, Oltrmondano, Le Klint, Faro oraz Kanlux for Home jest już czynny. Od teraz na polskim rynku dostępne będzie ponad 500 nowych produktów zaprojektowanych przez najlepszych projektantów z Europy.
2016-11-28
Kanlux for home
Nasz strategiczny partner Kanlux for home uruchomił nową platformę wizerunkową Kanluxforhome.com. Dostępne są na nich liczne inspiracje i porady dotyczące urządzania i oświetlania domu. Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.kanluxforhome.com
2016-11-25
Le Klint w NewLightStyle.com
Do kolekcji naszych marek z południa Europy dołączyła nowa, skandynawska marka Le Klint. Ręcznie wykonywane klosze Le Klint znane są na całym świecie, jako wzorowy przykład skandynawskiej szkoły projektowej. Niektóre z dostępnych wzorów, produkowane są od ponad 70 lat. Pierwsze produkty Le Klint są już dostępne w NewLightStyle.com.
2017-02-27
NewLightStyle.com w Manii Urządzania
Z ogromną radością informujemy, iż naszą platformę NewLightStyle.com znajdziecie Państwo również na portalu maniaurzadzania.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów do odwiedzenia magicznego miejsca jakim jest portal maniaurzadzania.pl. Miejsce dla pasjonatów pięknych wnętrz, pełne inspirujących projektów, ciekawych pomysłów na urządzenie mieszkania a także porad dotyczących urządzania i oświetlenia domu. Właśnie tu znajdziecie Państwo wybrane modele niepowtarzalnych lamp, zagranicznych projektantów, które można już zakupić na NewLightStyle.com oraz wiele ciekawych i inspirujących artykułów. Zapraszamy!
2017-04-27
NewLightStyle.com na konferencji Design w Warszawie
W ubiegły wtorek, 25 kwietnia w Hotelu Hilton w Warszawie, wzięliśmy udział w konferencji poświęconej najnowszym trendom w designie oraz architekturze wnętrz, zorganizowanej przez Virtus Studio. W przedstawianej prezentacji, pod hasłem „NewLightStyle.com - świetlny design dla wymagających”, mieliśmy okazję przedstawić wszystkim obecnym historię jaką niesie ze sobą nasza platforma, a także czym inspirowaliśmy się rozpoczynając ten projekt. Zaprezentowaliśmy szeroką ofertę europejskich producentów, których jesteśmy Ambasadorem na polskim rynku oraz jak ogromną rolę rzemiosło odbywa w dzisiejszym świecie designu.
2017-04-27
Otwarcie parku technologicznego Kanlux TECHPARK
Z wielką przyjemnością informujemy, iż 20 kwietnia miało miejsce oficjalne otwarcie nowoczesnego centrum technologiczno-ekspozycyjnego TECHPARK. To ogromna powierzchnia wymiany myśli, która ma tętnić życiem dzięki obecności naszych klientów. To właśnie tu koncepcje naszych Partnerów chcemy przekuwać w rzeczywistość. TECHPARK to miejsce z nowoczesną powierzchnią biurową, najlepiej wyposażonym laboratorium oraz co najważniejsze unikatową ekspozycją w przestronnym showroomie, w którym nie zabrakło lamp znanych europejskich marek, których ambasadorem jesteśmy. To tu możecie Państwo zobaczyć na żywo m.in. najnowszą ofertę Kanlux for Home, oraz niepowtarzalną wystawę najbardziej popularnych lamp znanych i cenionych projektantów firm Dresslight, Flam&Luce, Oltremondano, Faro oraz Le Klint. Wierzymy, że przygotowane otwarcie TECHPARKU będzie owocowało nawiązywaniem oraz pogłębianiem wzajemnych relacji z naszymi partnerami, a także inspirowaniu się do kolejnych rozwojowych - ale przede wszystkim wspólnych - działań.