Newlightstyle.com logo
Płatności
Płatność

Z racji różnego czasu realizacji zamówienia, produkty dzielimy na „Na magazynie”, czyli produkty dostępne na naszym magazynie w Polsce, które dostarczamy w ciągu 48 godzin oraz produkty „Na zamówienie”, czyli produkty wykonywane dla Państwa na zamówienie i sprowadzane od producentów z krajów Europejskich do Polski.

 

  1. Zamówienia na produkty „Na magazynie”

Za złożone u nas zamówienia mogą Państwo zapłacić przelewem poprzez serwis Przelewy24.pl oferujący bezpieczną i automatyczną obsługę płatności z kilkudziesięciu banków, płatności za pomocą kart płatniczych takich jak: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB American Express, oraz płatności z PayPal. W wyjątkowych przypadkach możliwy jest przelew tradycyjny, co jest opisany poniżej.

Platforma Przelewy24.pl, spełniając rygorystyczne wymogi standardu bezpieczeństwa, gwarantuje szybkie, proste i przede wszystkim bezpieczne transakcje przy użyciu przelewów internetowych i kart płatniczych.

Większość popularnych w Polsce banków oferuje możliwość zrealizowania płatności 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodni. Wybrane banki działają tylko w dni robocze lub tylko w ciągu dnia. Szczegółowy wykaz banków znajdą Państwa na stronach www.platnosci24.pl (link https://www.przelewy24.pl/dla-klientow/faq).

Jeśli nie mają Państwa konta internetowego lub kart płatniczych możliwa jest zapłata gotówkowa w oddziale banku lub w urzędzie pocztowym. Należy wówczas po złożeniu zamówienia na stronie sklepu i przejściu do listy banków, wybrać opcję „przekaz/przelew tradycyjny”, wygenerowany zostanie, automatycznie uzupełniony przekaz, z którym po wydrukowaniu, należy udać się do placówki bankowej lub urzędu pocztowego.

Jednocześnie informujemy, że nie realizujemy zamówień z płatnością przy odbiorze przesyłki (pobranie).

 

  1. Zamówienia na produkty „Na zamówienie”

Za zamówione produkty mogą Państwo zapłacić przelewem tradycyjnym po potwierdzeniu przez nas dostępności towaru i orientacyjnej daty dostarczenia go do Polski. Po wysłaniu zamówienia na produkty „Na zamówienie” skontaktujemy się z Państwem, przesyłając w wiadomości e-mail wszystkie informacje. Po zaakceptowaniu przez Państwa warunków i terminu dostawy otrzymają Państwo dane do przelewu, a my rozpoczniemy realizację zamówienia po jego zaksięgowaniu.

W przypadku zamówienie dużej ilości towaru możliwe jest ustalenie indywidualnych warunków dotyczących płatności i dostawy.

Dane do przelewu tradycyjnego:

Nr konta bankowego NewLightStyle.com w banku ING: 45 1050 1230 1000 0024 1241 4787

Kanlux SA

ul. Objazdowa 1-3

41-922 Radzionków

W tytule przelewu należy wpisać Imię i nazwisko oraz numer zamówienia.

Jednocześnie informujemy, że nie realizujemy zamówień z płatnością przy odbiorze przesyłki (pobranie).

Więcej informacji o płatnościach znajdą Państwo w regulaminie sklepu.