Newlightstyle.com logo
Kastomizacja
KASTOMIZACJA
Custom Services
CUSTOMIZE ME! jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby Klientów i angażowaniem ich w proces projektowy. Poza szerokim portfolio dajemy Ci możliwość dostosowania lamp do indywidualnych potrzeb.
Possibilities
Elastyczność naszej propozycji pozwala nam tworzyć lampy wykonane na zamówienie i dopasować nasze projekty do najbardziej wyjątkowych i skomplikowanych wymagań i zaoferować naszym Klientom w pełni spersonalizowane usługi.
Personal Style
Oświetlenie powinno nadawać charakter danemu pomieszczeniu, podkreślać jego styl oraz wyjątkowość. Kształt, wielkość, materiał oraz kolor muszą być dopasowane do charakteru danego wnętrza. Potrzeba nowatorskich rozwiązań oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb to najnowszy sposób na zadowolenie coraz bardziej wymagających Klientów, gotowych oczekiwać na unikalny, niepowtarzalny produkt premium idealnie dopasowany do ich osobistych potrzeb, czy stylu życia.
Simplicity
Dzięki szerokiej gamie możliwości możesz skomponować całą kolekcję lamp pasującą do danego stylu pomieszczenia. Wyraź siebie dzięki możliwościom kastomizacji jakie oferuje nasza platforma i to w zaledwie 3 prostych krokach!
WYRAŹ SIEBIE W TRZECH PROSTYCH KROKACH
Zobacz w jaki sposób ofertę DRESSLIGHT możesz dostosować do własnych oczekiwań