Newlightstyle.com logo
Realizacje
REALIZACJE

Faro Pauline w Houzz Space (Hiszpania)
Od 19 maja do 26 czerwca nasz partner, Faro Barcelona, był odpowiedzialny za oświetlenie prestiżowego Houzz Space w Madrycie. Starożytny pałac został tam przekształcony na potrzeby imprezy dotyczącej wnętrz i designu. We wnętrzach zastosowano lampy Faro Pauline.
 
Dresslight w Hotelu Axel (Hiszpania)
Hotel Axel w Barcelonie został wyposażony w oświetlenie Dresslight, które uzupełniło aranżacje baru i restauracji. Minimalistyczne oświetlenie było jednym z kluczowych punktów projektu tych wnętrz.
 
Restauracja Ponte Coperto (Włochy)
Restauracja Ponte Coperto we włoskiej miejscowości Pavia została wyposażona w lampy wiszące Stelo Cascata. Lampy zostały przygotowane specjalnie do tego wnętrza wraz z Leonardo Design 08.
 
CDDG, Radzionków (Polska)
Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSSR w Radzionkowie, zostało oświetlone z zewnątrz za pomocą naświetlaczy zewnętrznych oraz opraw najazdowych BERG. Takie rozwiązanie pozwala na wyeksponowanie piękna cegły tego budynku. Wykorzystano oprawy marki Kanlux for home.
 
Hotel Cassa Ruarale di Borgo (Włochy)
Oświetlenie holu głównego hotelu w Borgo Valsugana (Włochy) stanowi kilkumetrowa lampa Stelo Cascata. Oświetlenie zostało zaprojektowane wspólnie z biurem projektowym Eurolicht BZ.
 
Rezydencja Collserola (Hiszpania)
Oświetlenie w tej rezydencji miało nawiązywać do ciepła wiejskiej posiadłości. Ze względu na charakter drewna i klasyczny wygląd wybrano lampy Faro MIX. Wnętrze zaprojektowali eksperci Faro.
 
Hotel pod Orłem, Kartuzy (Polska)
W hotelu zastosowano oświetlenie Kanlux for home. W tej rezydencji oświetlenie miało nawiązywać do ciepła wiejskiej posiadłości. Celem było odnowienie wnętrza nie ingerując w styl wnętrza.
 
Vori Bistro Burger at El Prat (Hiszpania)
Oświetlenie słynnej burgerowni w Barcelonie stanowią lampy Faro Mix w kolorach białym i czarnym. W Vori Bistro mają dawać ciepłe i przyjemne światło nad stolikami, we wnętrzu nawiązującym do typowych amerykańskich burgerowni z lat 50’.