Newlightstyle.com logo
Zwroty i reklamacje
Zwrot i reklamacje

Zwrot towaru


Przypominamy, że możliwość zwrotu towaru jest ograniczona do produktów z oferty „Na magazynie”. Produkty z oferty „Na zamówienie” wykonywane są na zamówienie klienta i nie podlegają zwrotom. Produkty rozróżnione są na stronie czasem realizacji zamówienia (do 48h i 4-8 tygodni) oraz menu bocznym, gdzie możemy wybrać tylko produkty na zamówienie lub tylko produkty dostępne na naszym magazynie.

Pobierz pouczenie o prawie odstąpienia od umowy:

Aby zwrócić produkt, należy postępować zgodnie z poniższymi punktami:


Możesz również samodzielnie odesłać przesyłkę ze zwrotem i wypełnionym formularzem na adres:

NewLightStyle.com / Magazyn Kanlux SA
z dopiskiem „Zwrot towaru”
ul. Rozwojowa 12
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon NewLightStyle.com: 48 /32/ 73 25 442
Pobierz formularz zwrotu

Pobierz oświadczenie odstąpienia od umowy:Reklamacje


Wszystkie towary zakupione w sklepie NewLightStyle.com, objęte są 2-letnią rękojmią oraz ustawową odpowiedzialnością sprzedawcy za zgodność towaru z umową. Na wybrane produkty może zostać przedłużona do lat 3. Wówczas stosowana informacja znajduje się na karcie produktu oraz na opakowaniu produktu. W razie wykrycia jakiejkolwiek wady materiałowej/wykonawczej lub też innego rodzaju niezgodności z zawartą umową – prosimy o kontakt z naszym działem reklamacji. Jeśli będzie to możliwe, reklamacja zostanie rozpatrzona na podstawie zdjęcia, bezpośrednio po rozmowie z konsultantem obsługującym reklamacje. Jeśli konieczne będzie sprawdzenie przez nas reklamowanego produktu, wyślemy do Państwa kuriera po przesyłkę.
Aby reklamować produkt zakupiony w NewLightStyle.com, należy postępować zgodnie z poniższymi punktami:


Reklamacje możesz również odesłać na adres naszej firmy wraz z kopią dowodu zakupu i wypełnionym formularzem reklamacyjnym na nasz adres:

NewLightStyle.com / Magazyn Kanlux SA
z dopiskiem „Reklamacja”
ul. Rozwojowa 12
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon NewLightStyle.com: 48 /32/ 73 25 442

Pobierz formularz reklamacyjny


Towar odsyłany do oględzin musi być czysty. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni kalendarzowych (większość reklamacji rozpatrywana jest w terminie 2-3 dni). Wszelkie reklamacje rozpatrywane są zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.
Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane produkty były najwyższej jakości i odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Jeżeli masz uwagi do zamówionego towaru lub stwierdzasz jego niezgodność z umową, zawsze oferujemy swoją pomoc. Jeśli masz uwagi do zamówionego towaru - poinformuj nas o tym!
Odniesiemy się do Twojego roszczenia oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Informujemy, że podany powyżej wzór nie jest wymagany. Konsument może złożyć jakiekolwiek inne jednoznaczne zawiadomienie na trwałym nośniku, gdzie wskazane zostaną:

  • imię, nazwisko i adres zgłaszającego reklamację
  • określenie reklamowanego towaru, w zakresie, w jakim jest to właściwe dla danego jego rodzaju (np. nazwa, producent, kolor, rozmiar)
  • dowód zakupu reklamowanego towaru
  • opis niezgodności towaru i termin, w jakim wada została dostrzeżona, a w stosownych przypadkach także okoliczności uzasadniające reklamację
  • żądanie reklamującego
  • datę wniesienia reklamacji.